сделка прошла успешно
Все супер,продавець дуже добрий, через таких робітників як на Укрпошті не міг забрати товар,но продавець допоміг. Дякую велике
Зв'язались і відправили миттєво. Сам секатор працює добре, а от картонку від нього життя потріпало. В цілому продавця рекомендую.